•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

AMEO
Pokonaj swoje ograniczenia

Pływanie bez ograniczeń – taka od lat jest wizja germanisty, Mathiasa Weignera. Stworzenie idealnego aparatu oddechowego, który zapewnia pływakowi świeże powietrze przez rurkę oddechową, jednocześnie doskonale dostosowując się do kształtu głowy, stanowi cel AMEO. Jednak firma ta nie ma siedziby w jednym z rajów pływackich z widokiem na morze, ale w bawarskim miasteczku Tutzing niedaleko Monachium w Niemczech.

Dzięki pomysłowi Powerbreather od 1991 roku młoda bawarska firma spowodowała zamieszanie w świecie pływania. Aparat oddechowy jest zoptymalizowany dla wymagających amatorów i zawodowców, umożliwiając pływakom, triathlonom lub nurkom pełne skoncentrowanie się na treningu wytrzymałościowym lub technicznym dzięki do niekonwencjonalnemu projektowi.

Dzięki aparatowi oddechowemu Powerbreather, który był stale optymalizowany we współpracy ze znanymi sportowcami, AMEO daje pływakom nowe uczucie wolności w wodzie. Powerbreather staje się coraz bardziej popularny wśród profesjonalnych pływaków - i pomaga im przekraczać własne granice.