Flandriens

Akcesoria dla fanów kolarstwa

Akcesoria

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Ręcznie malowane miniaturki kolarzy
Mali kolarze, którzy odnieśli wielki sukces! To w najlepszy sposób opisuje produkty firmy Flandriens. Zlokalizowana w Belgii, kraju entuzjastów kolarstwa Flandriens oferuje imponujący wybór ręcznie malowanych miniaturek kolarzy. Figurki wykonane są z materiału nazwanego Zamac, który jest akronimem dla cynku, aluminium, magnezu i miedzi, stopu, z którego wykonane są modele. Idealny prezent dla entuzjastów kolarstwa i świetny wybór do twojej własnej kolekcji.

Mali wojownicy w kolarskich koszulkach
W Belgii słowo „Flandrien“ opisuje kolarza szosowego, który jest prawdziwym twardzielem. To prawdziwi wojownicy, którzy walczą do końca, dają z siebie wszystko i są uparci mimo trudnych warunków. Ręcznie malowane figurki Flandriens oddają bezlitosny duch kolarstwa. Świetna pamiątka i idealny prezent dla wszystkich fanów kolarstwa.

Wielki wybór miniaturowych kolarzy
Poza licznym gronem wersji współczesnych i historycznych sportowców w różnych kolorach asortyment obejmuje także gwiazdy kolarstwa, uczestników Tour de France jak również modele z ProTouru. Duży wybór produktów wieńczą historyczne teamy.