We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

Löffler celebruje
Transtex – 40 lat

Funkcjonalna bielizna classic transtex obchodzi w 2018 roku 40-lecie. Technologia transtex została opracowana przez Löffler w 1978, w Upper, w Austrii, gdzie jest wytwarzany do dzis. Unikalna technika tkania była przez te 40 lat udoskonalana I zapewnia pracę kapilar,

która jest niezbędna dla najlepszego odprowadzania wilgoci od ciała.

transtex efektywnie odprowadza wilgoć na zewnątrz. Dzięki temu Twoja skóra jest sucha I chroniona oraz ciepła nawet podczas aktywności w chłodne lub zimne dni. Transtex zawiera polipropylen: podwójna warstwa w modelach na zimę jest połączona z takimi materiałami jak bawełna I modal (włókno wiskozowe), Tencel lub wełna z merynosów. Wnętrze jest wykonane zawsze z polipropylenu. Lekkie, syntetyczne włókno praktycznie nie absorbuje wody, ale transportuje je na zewnątrz. Wysycha bardzo szybko i dzięki temu skóra jest przyjemnie sucha.

Tak jak wszystkie inne produkty marki Löffler bielizna transtex nosi znaczek Oeko-Tex 100 . Löffler nie używa chemikaliów lub jonów srebra, co jest ważne ponieważ bieliznę nosi się bezpośrednio na skórze Wysokiej jakość, tekstylne włókna nanowszej generacji zamawianie są u najwyższej klasy europejskich producentów. Löffler oferuje różne modele bielizny transtexna każde warunki I na każdą temperaturę .

Sekret sukcesu transtex:

  • Najwyższej jakości włókna tekstylne najnowszej generacji zapewniają niezawodną jakość. Kupowane są od renomowanych, europejskich producentów i oczywiście nie są toksyczne i zagrażające zdrowiu.
  • Unikalna technologia tkania , którą ulepszano przez ponad 40 lat zapewnia pracę kapilar, która jest niezbędna dla idealnego odprowadzania wilgoci.
  • Wyjątkowe wykonanie w Austrii i zbierane przez dekady doświadczenie gwarantują idealne dopasowanie, maksymalną swobodę ruchów i idealnie rozmieszczone, płaskie szwy

transtex Hybrid

Innowacyjna technologia transtex Hybrid pochodząca z ich własnej fabryki pozwala na uzyskanie rożnych stref funkcjonalności na jednym fragmencie ubrania. Do tego celu różne materiały łączone są w jedno: polipropylen wewnątrz i naturalna mieszanka włókien z Tencelem i bawełną na zewnątrz. Wszystko by zapewnić dobry wygląd, optymalne odprowadzanie wilgoci, izolację i elastyczność dla nieograniczonej swobody ruchów. b>

transtex warm – oryginał w nowej odsłonie

transtex warm to klasyka, która w tym sezonie pojawia się w nowych, świeżych kolorach. Sportowa bielizna idealnie łączy odprowadzanie wilgoci, parowanie oraz ocieplenie dzięki unikalnej, dwuwarstwowej technologii tkania z polipropylenu oraz bawełny/modalu. Strategiczne umiejscowione płaskie szwy powodują, że bielizna nie obciera skóry. Transtex warm to bielizna odpowiednia do różnych rodzajów sportu.

transtex merino

Naturalny materiał merino jest nieodzownym składnkiem odzieży funcyjnej przez lataPodczas gdy polipropylenowe włókno wewnątrz gwarantuje suchość, kolejna, nieprzyjmująca zapachów warstwa odprowadza wilgoć i ogrzwa. System połączenia dwóch materiałów funkcjonuje idealnie. Nawet podczas intenstywnych ćwiczeń komfort noszenia jest wysoki. Czysta wełna wysychałaby bardzo wolno ponieważ wchłania wilgoć.

transtex light – całoroczna bielizna sportowa

Sportowa bielizna wykonana z materiału transtex tworzy komfort cieplny poprawiający osiągi, szczególnie podczas intensywnego wysiłku sportowego: pojedyńcza wastwa materiału odprowadza szybko wilgoć ze skóry, pozostaje sucha i nie przyjmuje zapachów - bez żadnych dodatków chemicznych. Dostępna także w wersji z obszyciem Windstopper.