GORE® WEAR SHAKEDRY
PO PROSTU STRZEPNIJ DESZCZ

Wyobraź sobie, ze jedziesz w deszczu. Twoja wodoodporna kurtka powoduje, że jest ci sucho. Krople deszczu po prostu ściekają po powierzchni. A teraz najlepsze: po deszczu wszystko co musisz zrobić to strzepnąć krople wody.
To nie może być prawda? Nie z GORE® Wear! Wykorzystując technologię SHAKEDRY , GORE zmienia marzenia w rzeczywistość.

W czym leży tajemnica? Konwencjonalne kurtki na deszcz posiadają membranę, któa jest wklejona niczym kanapka pomiędzy dwie warstwy materiału. Zewnętrzna absorbuje wodę, staje się ciężka i wilgotna. Dlatego GORE® Wear daj Ci kurtkę bez zewnętrznej warstwy materiału. W ten sposób, wiatro i wodoodporna membrana zewnętrzna GORE-TEX pokazuje swój potencjał.

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany – kurtka ma kilka kolejnych zalet: jest bardzo lekka, składa się łatwo do małego rozmiaru i jest wyjątkowo oddychajaca – idealna kombinacja na sportowe wyprawy przy niestabilnej pogodzie!

Na chłodne dni GORE® Wear dodało do swojej wysokiej klasy kurtki ocieplinę Polartec Alpha i przedrostek w nazwie"Insulated". Lekka, syntetyczna ocieplina świetnie chroni przed zimnem i doskonale oddycha. Idealne rozwiązanie na zimę!

Odkryj asortyment wodoodpornych kurtek SHAKEDRY marki GORE® Wear – od najprostszych o klasycznym kroju przez odblaskowe modele hi-vis version po ocieplane kurtki zimowe z ociepliną Polartec.