•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

GORE® WEAR
NOWE SPODENKI Z CENTRAL TORSO ARCHITECTURE

Połączenie między kolarzem i rowerem to kluczowa sprawa w zawodowym kolarstwie. Komfort w siodełku może zadecydować między zwycięstwem a porażką

Po kilku latach rozwoju z pomocą sportowców takich jak Fabian Cancellara, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami marka GORE® WEAR prezentuje kompletnie nowe założenia projektowania spodenek rowerowych nazwane Central Torso Architecture. Aby zagwarantować maksymalną swobodę ruchów skupiono się na idealnym dopasowaniu wzdłuż tułowia. Dynamiczne ruchy w zakrętach, przy mocny atakach czy też odbierania torby z prowiantem przy prędkości 40 km/h wymagają swobody ruchów ciała podczas gdy twoje spodenki i ich wkładka zostaną na swoim miejscu. Dokładnie po to zaprojektowano "Central Torso Architecture" – by spodenki były idealnie dopasowane wokół ud, tyłu tułowia oraz ramion bez ślizgania się.

Koncepcja jest jedną z wyróżników nowej kolekcji GORE® WEAR C7, obejmujcej najbardziej zaawansowane stroje rowerowe w historii marki GORE®. W tej kolekcji wkładka jest przyszyta do spodenek tak małą ilością szwów jak tylko to możliwe używając technologii, która sama w sobie jest dziełem sztuki. Pozostawiwszy na tym samym poziomie wytrzymałość eliminacja szwów zredukowała ryzyko otarć do minimum przy czym zapewnia, że wkładka podąża za ruchami kolarza.

Kolekcja zawiera dwie, nowe pary spodenek, które zostały specjalnie zaprojektowane do specyficznego użytkowania, starannie dobrano do nich materiały i specjalną wkładkę.

C7 RACE BIB SHORT+ są wykonane z nowego materiału, dającego lekki efekt kompresji i idealnie wspierającego zawodowego sportowca. Odporny na ścieranie, rozciągliwy w czterech kierunkach strecz zapewnia najlepsze oparcie dla mięśni i podąża za ruchami kolarza w każdej sytuacji.

C7 LONG DISTANCE BIB SHORT+ wykonane są z mocnego materiału, stawiającego niski opór aerodynamiczny. Taki zabieg pomaga w komfortowym dopasowaniu i pomaga zaoszczędzić energię podczas długich jazd. Wysokie klasy włókna tworzą materiał superstrecz, który nie prześwituje i gwarantuje świetny wygląd od pierwszego do ostatniego kilometra.

Odkry nową kolekcę =GORE® WEAR !

EXPERT RACE Wkładka


The GORE® WEAR C7 RACE BIB SHORT+ wyposażone są we wkładkę EXPERT RACE. Wkładka została zaprojektowana specjalnie do ścigania i oferuje najlepszą stabilizację i doskonałe dopasowanie dzięki trójwymiarowemu, anatomicznemu dopasowaniu . Strategicznie umieszczone sekcje pianki i różnej gęstości zapewniają najlepsze pochłanianie drgań. W okolicach kości kulszowych gęstość pianki wynosi do 200 kg/m³ dla dobrej absorbcji wstrząsów. Struktura z otwartymi porami gwarantuje wysoką oddychalność i szybkie odprowadzanie wilgoci . Antibakteryjne wykończenie zawiera poliamid z odzysku, daje długo świeżość i pochłania brzydkie zapachy. Nieprzewiewny przód z materiału GORE WINDSTOPPER daje efektywną ochronę przed zimnym wiatrem. Elastyczny materiał zapewnia idealne dopasowanie i dużą swobodę ruchów.

EXPERT LONG DISTANCE Wkładka

GORE® WEAR C7 LONG DISTANCE BIB SHORT+ wyposażono we wkładkę EXPERT LONG DISTANCE. Wkładkę zaprojektowano na długie dystanse i oferuje najlepsze podparcie i świetne dopasowanie dzięki anatomicznemu i trójwymiarowemu kształtowi . Lekka konstrukcja z wąskim profilem wysokiej jakości pianka zapewnia najlepsze tłumienie drgań. Dzięki różnej grubości i gęstości pianki w różnych strefach , ta wkładka gwarantuje komfort po wielu godzinach na siodełki. W okolicy kości kulszowych pianka ma gęstość do 200 kg/m³ właśnie dla najlepszego pochłaniania drgań. Otwarta struktura porów gwarantuje wysoką oddychalność i szybkie odprowadzanie wilgoci. Antybakteryjnye wykończenie zawiera poliamid z odzysku dający długie poczucię świeżości Przednia część z materiału GORE WINDSTOPPER oferuje realną ochronę przed zimnym wiatrema.