Stroje rowerowe – funkcjonalne ubrania na rower z serca Italii
Stroje rowerowe Giordana– ubrania rowerowe projektowane z doświadczeniem

Firmę Giordana rozkręcił w 1986 Federico Zecchetto i od początku specjalizuje się ona w ubraniach na rower. Za cel stawia sobie zapewnienie kolarzom produktów o najwyższej funkcjonalności i dlatego firma Giordana łączy wysokiej klasy materiały z wyjątkowym wykonaniem: wszechstronna oferta obejmuj bluzki i koszulki rowerowe, spodenki na rower z szelkami, spodnie na rower, kurtki ocieplane oraz wiele innych części ubioru dla kolarzy. To funkcjonalne stroje rowerowe „made in Italy”, które kształtują trendy w modzie swymi projektami.

Stroje rowerowe Giordana – mocne, funkcyjne materiały  
Wyjątkową zaletą funkcjonalnych strojów kolarskich Giordana jest ciągły rozwój technologii, procedur oraz materiałów, oparte na bliskiej współpracy ze słynnymi sportowcami i profesjonalnymi ekipami kolarskimi. W ten sposób ubrania kolarskie firmy Giordana spełniają wysokie oczekiwania, które stawiają różne, kolarskie aktywności. Stroje rowerowe Giordana wykonane są z wytrzymałych materiałów funkcyjnych i wytrzymują wysokie naprężenia jakie mają miejsce w sporcie rowerowym.

Ubrania rowerowe Giordana – funkcjonalne stroje rowerowe na każdą pogodę
Materiały funkcjonalnych strojów na rower dają właściwy komfort przy zmianie pór roku oraz warunków pogodowych. W zimie materiały tych funkcjonalnych ubrań ogrzewają i ocieplają jak również oddychają. Oferują dodatkowo utrzymywanie temperatury ciała bez strat w elastyczności. Latem elastyczne, oddychające i miękkie materiały strojów rowerowych osłaniają przed promieniowaniem UV i zapewniają lekki efekt kompresyjny.