GARMIN EDGE 130
Niech Cię prowadzi

Mały, ale potężny! Nowy Garmin Edge 130 skrywa więcej funkcji niż może to wynikać na pierwszy rzut oka. Wyświetlacz o przekątnej 1.8 cala jest czytelny nawet w słońcu, a z wagą około 33 gramów ten kompaktowy komputer rowerowy należy do najlżejszych. Ale niech nie zwiedzie Cię jego kompaktowy wygląd!

Poza wyświetlaniem aktualnej prędkości, dystansu oraz wysokości Garmin Edge 130 zapewnia świetny odbiór sygnału GPS w lasach dzięki komunikacji z satelitami systemów GPS, GLONASS I Galileo. Gwaratnuje to niezawodne prowadzenie do celu z akustycznymi sygnałami I wyświetlanymi kierunkami na skrzyżowaniach – zarówno na szosie, na ścieżce czy w mieście.

Po sparowaniu z Twoim smartfonem, tzw Powiadomienia Smart dadzą Ci znać o przychodzących połączeniach, smsach, spotkaniach czy aktualnej prognozie pogody.

Ten komputer rowerowy jest kompatybilny z produktami Varia takimi jak inteligentne oświetlenie oraz radar ostrzegający o zbliżających się pojazdach. Ponadto można wykorzystywać go z pomiarem mocy jak np Vector 3, a także pozwoli Ci rywalizować w segmentach Strava Live z innymi użytkownikami.

Nowy Garmin Edge 130 dostępny jest także w zestawie MTB Bundle zawierającym dodatkowy uchwyt, pilota oraz silikonową ochronę jak również w zestawie Performance Bundle zawierającym czujnik mierzący tętno.