NOWY GARMIN EDGE® 530 & 830

Nowe komputery rowerowe z GPS marki Garmin Edge 530 i 830 oferują kolarzom szosowym i górskim specjalne funkcje do analizy parametrów jazdy. Trasy są teraz obliczane szybciej, a w Edge 830 dzięki ekranowi dotykowemu mogą być tworzone bezpośrednio na urządzeniu.

Nowe, inteligentne rozwiązania dla fanów MTB

Nowością jest pokazywanie przez nowe komputery rowerowe specyficznych parametrów przy jeździe downhill. Edge 530 i 830 odpowiadają także na potrzeby i zainteresowania jeżdżących po górach - nowe analizy uwzględniają parametry zjeżdżania w tym wysokość i długość skoków jak również czas w powietrzu. Co więcej po raz pierwszy skalkulowano parametry Grit i Flow zapewniające informacje o skali trudności jak również płynności przejazdu danej trasy. Rozbudowane dane aplikacji TrailForks są zintegrowane z mapami rowerowymi. Użytkownicy informowani są o trudności trasy natychmiastowo i mogą ułożyć własną wycieczkę w oparciu o popularne trasy z ponad 80 krajów. Tryb Forksight wyświetla najbliższe rozwidlenia na trasie i daje Ci rozeznanie gdzie znajdujesz się w sieci ścieżek.

Więcej, rozbudowanych danych na temat wyników
Dzięki rozszerzonej analizie jazd w nowym Edge jest dużo łatwiej monitorować stan własnej formy oraz jej rozwój. Nowa funkcja ClimbPro pozwala lepiej dostosować swoje siły ponieważ informuje Cię o pozostałych podjazdach, ich nachyleniu i długości. W połączeniu z sensorami mierzącymi dane kolarze szosowi otrzymują więcej takich danych jak VO2max, czas odpoczynku oraz efektywność treningu. Ponadto korzystają z nowych analiz, które dają informacji o obciążeniach treningowych z ostatnich czterech tygodni opierając się na ilości czasu w strefie tlenowej i beztlenowej. Komputer rowerowy informuje także o wysokości i aklimatyzacji do niej organizmu oraz przypomina o reularnym nawadnianiu i jedzeniu.

Nawigacja z detalami i zalety połączeń
Prócz rozbudowanych danych Edge 530 i 830 oferują sprawdzone rozwiązania Garmin w zakresie nawigacji - teraz obliczają trasy dwa razy szybciej dzięki optymalizacji procesora. Załadowane firmowo rowerowe mapy Europy prowadzą rowerzystę sygnałami wizualnymi i akustycznymi przez kolejne skrzyżowania ostrzegając także przed ostrymi zakrętami. Funkcja Trendline Popularity Routing kalkuluje trasy dopasowane dla każdego rowerzysty w oparciu o miliony danych innych użytkowników. W modelu Edge 830 dzięki ekranowi dotykowemu trasy mogą być łatwo tworzone bezpośrednio w urządzeniu. Wyposażone w GPS komputery rowerowe robią wrażenie także swoimi możliwościami połączeń. Po sparowaniu urządzeń razem ze smartfonem użytkownik otrzymuje powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach. Wstępnie skomponowane wiadomości tekstowe mogą być transmitowane do innych urządzeń z tej serii. Dzięki funkcjom GroupTrack i LiveTrack pozycja jadącego może być śledzona w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe bezpieczeństwo na trasie
W przypadku kolizji automatyczny wykrywacz wypadków powiadomi Twoje kontakty alarmowe wysyłając im aktualną pozycję. Kompatybilność z urządzeniem Varia Radar oraz oświetleniem Varia dodaje jeszcze więcej bezpieczeństwa podczas jazdy. Nowy alert przeciwkradzieżowy informuje Cię gdy zaparkowany rower zmienia swoją pozycję wysyłając automatyczne powiadomienie na smartfona.

We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

Odkryj nowe Garminy Edge® 530 & 830