•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Rowery fitness utrzymują Cię w formie, bo cóż może równać się z przyjemnym uczuciem gdy wiatr owiewa Twoją twarz gdy jedziesz na rowerze po dniu spędzonym w biurze? Zgadza się - nie ma nic przyjemniejszego niż to! Jazda na rowerze to najlepszy sposób by zostawić za sobą stresy codziennego życia i naładować baterie. Twój rower czeka w domu, chce wyjechać, zacząć kręcić, ruszać się, doświadczyć czegoś nowego.

ROSE MULTISTREET - ZBUDUJE TWOJĄ FORMĘ!

MULTISTREET jest młodszym bratem roweru szosowego. Wyposażony jest w sportową ramę, sztywny, karbonowy widelec, wyścigową geometrię i wyczynowe części - jest odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją formę w ruchu.
Specjalna specyfikacja dla pań i panów, możesz także wybrać między trekkingową grupą SHIMANO XT Trekking i szosową grupą SHIMANO Tiagra

ROSE MULTISPORT – KRÓL BEZDROŻY

Szersze opony, mocniejsze komponenty w tym amortyzowany widelec i przyjemnie zrelaksowana geometria - MULTISPORT przede wszystkim czuje się jak w domu na szutrowych dróżkach i wyboistych drogach. MULTISPORT to idealne narzędzie do przygody na bezdrożach, na wycieczki rowerowe i codzienne dojazdy.
Dostępny w wersji dla mężczyzn i kobiet, z kołami 29 cali dla lepszej stabilności w wymagającym terenie.

ROSE MULTISTREET

ROSE MULTISPORT