•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Nowa KOLEKCJA assos EQUIPE RS COLLECTION
PRZYSZŁOŚĆ NADESZŁA TERAZ

Zupełnie innowacyjna, nowa platforma, przetestowana przez ostatnie sześć lat w najcięższych warunkach wyścigowych – to nowa generacja spodenek assos łączących komfort, szybkość i stabilizację w jednym produkcie.

Przez wiele lat produkty były testowane, oceniane, modyfikowane, redefiniowane, poprawiane i cały czas wystawiane na próbę podczas jazd na szosie – w rezultacie powstała nowa kolekcja assos S9. Spodenki są idealnie przystosowane do najcięższych warunków na wyścigach Jeśli chodzi o dopasowanie, kompozycję materiałów i zalety .

Sekretną bronią nowej kolekcji assos jest unikalne połączenie szelek i wkładki. Specjalne dopasowanie ze szczególnie nisko przytwierdzonymi szelkami i materiałem stabilizującym wokół wkładki zapewniają wyjątkowe trzymanie wkładki podczas jazdy . Żadnego przesuwania się, skręcania – nawet podczas zmiany pozycji na rowerze lub na zakrętach. To rozwiązanie pod nazwą A-LOCK ENGINEERING zachowuje się tak samo w każdych warunkach. W ten sposób możesz w każdym momencie skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze – najlepszym wyniku.

Sprawdź najlepsze produkty z kolekcji assos S9!

Szelki ROLLBAR

Szelki działają jako stabilizacja wkładki i kompensują przesunięcia ciała i ciężaru na zakrętach oraz poczas pedałowania. Wszystko dlatego, że szelki przyczepione są do spodenek niżej, blisko wkładki oraz odpowiednio niżej na plecach -w ten sposób pozwalają na większą elastyczność podczas jazdy w zakrętach.

EQUIPE RS

Nowa wkładka do spodenek assos wykonana jest z opływowego bazaltu 3D specjalnie opracowanego do wyścigów. Trzy warstwy opatentowanej, ultralekkiej pianki “3D waffle” eliminują zbędną wagę i pochłania wstrząsy i wibracje . Mała perforacja "kraterCooler" poprawia wentylację aby zapobiec przegrzewaniu się okolic intymnych. Wzmocniona, centralna strefa przeszycia trzyma wkładkę i spodenki gwarantując całkowitą stabilizację wkładki.