Nowa KOLEKCJA assos EQUIPE RS COLLECTION
PRZYSZŁOŚĆ NADESZŁA TERAZ

Zupełnie innowacyjna, nowa platforma, przetestowana przez ostatnie sześć lat w najcięższych warunkach wyścigowych – to nowa generacja spodenek assos łączących komfort, szybkość i stabilizację w jednym produkcie.

Przez wiele lat produkty były testowane, oceniane, modyfikowane, redefiniowane, poprawiane i cały czas wystawiane na próbę podczas jazd na szosie – w rezultacie powstała nowa kolekcja assos S9. Spodenki są idealnie przystosowane do najcięższych warunków na wyścigach Jeśli chodzi o dopasowanie, kompozycję materiałów i zalety .

Sekretną bronią nowej kolekcji assos jest unikalne połączenie szelek i wkładki. Specjalne dopasowanie ze szczególnie nisko przytwierdzonymi szelkami i materiałem stabilizującym wokół wkładki zapewniają wyjątkowe trzymanie wkładki podczas jazdy . Żadnego przesuwania się, skręcania – nawet podczas zmiany pozycji na rowerze lub na zakrętach. To rozwiązanie pod nazwą A-LOCK ENGINEERING zachowuje się tak samo w każdych warunkach. W ten sposób możesz w każdym momencie skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze – najlepszym wyniku.

Sprawdź najlepsze produkty z kolekcji assos S9!

Szelki ROLLBAR

Szelki działają jako stabilizacja wkładki i kompensują przesunięcia ciała i ciężaru na zakrętach oraz poczas pedałowania. Wszystko dlatego, że szelki przyczepione są do spodenek niżej, blisko wkładki oraz odpowiednio niżej na plecach -w ten sposób pozwalają na większą elastyczność podczas jazdy w zakrętach.

EQUIPE RS

Nowa wkładka do spodenek assos wykonana jest z opływowego bazaltu 3D specjalnie opracowanego do wyścigów. Trzy warstwy opatentowanej, ultralekkiej pianki “3D waffle” eliminują zbędną wagę i pochłania wstrząsy i wibracje . Mała perforacja "kraterCooler" poprawia wentylację aby zapobiec przegrzewaniu się okolic intymnych. Wzmocniona, centralna strefa przeszycia trzyma wkładkę i spodenki gwarantując całkowitą stabilizację wkładki.

ASSOS EQUIPE RS Bib Shorts S9 for Men

The EQUIPE RS Bib Shorts S9 by assos heralds the future of bikewear. Each textile, each construction and technology of previous successful models has...

Kolor: black

black
red
200,00 

Ostatnie sztuki!

ASSOS EQUIPE RSR Bib Shorts S9 for Men

The EQUIPE RSR Bib Shorts S9 by assos are the new flagship cycling shorts. True to the motto “A seat pad is only as good as its frame”, assos has desi...

Kolor: black

black
290,00