Kolekcja CRAFT HALE
Jeden model do wszystkiego

Jazda po ścieżce, na szosie czy fitness - CRAFT prezentuje nową kolekcję HALE na wiosnę 2019, dla każdego typu aktywności na rowerze. Od podkoszulków po spodenki. Ta kolekcja łączy różne style i funkcjonalność z najwyższej jakości materiałami, wpadającą w oko stylistyką i inteligentnymi rozwiązaniami.

Spodenki rowerowe dla kobiet i mężczyzn CRAFT HALE wyróżnia ich materiał kompresyjny, który zapewnia dokładne dopasowanie. Technologia COLDBLACK redukuje absorbowanie ciepła do minimum i zapewnia efektywną ochronę materiału przed promieniami UV. Spodenki zawierają damską lub męską wersje wkładki C1 INFINITY, która gwarantuje optymalną amortyzację i wysoką oddychalność dzięki piankowej wyściółce z powierzchnią bio-ceramic. Dostępne także w wersji dla kobiet

Koszulki z krótkim rękawem lub bez rękawów dopasowują się do ciała i pasują jak ulał dzięki odprowadzającemu wilgoć materiałowi stretch. Strategicznie umiejscowione panele z siateczki po obu stronach zapewniają stały przepływ powietrza. Dlatego koszulki oferują przyjemny mikroklimat - chłód i suchość podczas gorących dni.

Odkryj nową kolekcję CRAFT HALE i spraw sobie uniwersalne ubrania na rower!

MĘSKIE

DAMSKIE