•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

CPTL
Zdobywaj swoje miasto nowym, karbonowym rowerem miejskim ROSE

The Tape Art Project


ODBIJ SWOJE MIASTO
Jeździsz ulicami swojego miasta każdego dnia. Znasz to wszystko na pamięć: pulsujące ruchem główne arterie, spokojne ścieżki przez park, ciemne aleje. Uwolnij się od codziennej monotonii i odkrywaj swoje sąsiednie tereny z zupełnie innej perspektywy! Umożliwi Ci to 1400 gramów najwyższej jakości karbonowych włókien uformowanych w nowy rower miejski ROSE! CPTL wyróżnia się uderzającym, w pełni zintegrowanym projektem ramy, wysokim komfortem i standardem premium – niczego więcej nie trzeba. Rower napędzany jest wysokiej jakości paskiem karbonowym Gates CDX oferującym nieporównywalną wytrzymałość. Przekładnia planetarna Shimano Alfine 11-speed zapewnia płynną zmianę przełożeń. Dzięki specjalnemu projektowi i wyjątkowo długiej, elastycznej sztycy jest wyjątkowo komfortowy. Rower jest kompatybilny z szeroką gamą opon o szerokości do 50 mm i dlatego z łatwością przejedziesz gładko po złych drogach w sąsiedztwie

Jedna platforma – trzy style
Rama CPTL jest bazą dla trzech modeli, z których każdy waży mniej niż 13 kg z pełnym wyposażeniem. Napęd uzupełnia 11-biegowa przekładnia planetarna Shimano Alfine dla jak najbardziej płynnej zmiany przełożeń. Komfort oznacza także suchość – dlatego CTPL wyposażony jest w stylową kombinację błotników i bagażnika tylnego marki Wingee. Jest wyjątkowo lekki, wyposażony w tylne światło i pozwala na transport dwóch sakw o nośności do 8 kg każda. Idealny by dojeżdżać do pracy! Mocne hamulce tarczowe Shimano Metrea zapewniają świetną siłę hamowania w ruchu miejskim.

Dla rowerzystów, którzy lubią styl retro przygotowaliśmy model CPTL RETRO ze skórzanym siodełkiem Brooks B17 Imperial i skórzaną owijką Brooks w tym samym kolorze. Opony WTB Horizon Road Plus dopełniają robiący wrażenie wygląd roweru. Te opony o dużej objętości pozwalają na wyjątkową trakcję i gładką jazdę po nierównej nawierzchni.

Ostatni, ale nie mniej ważny - CPTL jako ścigacz! W przeciwieństwie do swoich braci ta wersja radzi sobie zupełnie bez błotników i oświetlenia. Idealna dla minimalistów! Inna różnica: rozmiar kół. CPTL SPEED wyposażony jest w koła ROSE R THIRTY DISC rozmiaru 28“ podczas gdy dwie, pozostałe wersje toczą się na mniejszych kołach 27.5”. Większe koła zapewniają spokojniejszą jazdę i szybciej niosą Cię po asfaltowych drogach gdy tylko narzucisz sobie wyższe tempo.

The new CPTL