CPTL
Zdobywaj swoje miasto nowym, karbonowym rowerem miejskim ROSE

We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

The Tape Art Project


ODBIJ SWOJE MIASTO
Jeździsz ulicami swojego miasta każdego dnia. Znasz to wszystko na pamięć: pulsujące ruchem główne arterie, spokojne ścieżki przez park, ciemne aleje. Uwolnij się od codziennej monotonii i odkrywaj swoje sąsiednie tereny z zupełnie innej perspektywy! Umożliwi Ci to 1400 gramów najwyższej jakości karbonowych włókien uformowanych w nowy rower miejski ROSE! CPTL wyróżnia się uderzającym, w pełni zintegrowanym projektem ramy, wysokim komfortem i standardem premium – niczego więcej nie trzeba. Rower napędzany jest wysokiej jakości paskiem karbonowym Gates CDX oferującym nieporównywalną wytrzymałość. Przekładnia planetarna Shimano Alfine 11-speed zapewnia płynną zmianę przełożeń. Dzięki specjalnemu projektowi i wyjątkowo długiej, elastycznej sztycy jest wyjątkowo komfortowy. Rower jest kompatybilny z szeroką gamą opon o szerokości do 50 mm i dlatego z łatwością przejedziesz gładko po złych drogach w sąsiedztwie

Jedna platforma – trzy style
Rama CPTL jest bazą dla trzech modeli, z których każdy waży mniej niż 13 kg z pełnym wyposażeniem. Napęd uzupełnia 11-biegowa przekładnia planetarna Shimano Alfine dla jak najbardziej płynnej zmiany przełożeń. Komfort oznacza także suchość – dlatego CTPL wyposażony jest w stylową kombinację błotników i bagażnika tylnego marki Wingee. Jest wyjątkowo lekki, wyposażony w tylne światło i pozwala na transport dwóch sakw o nośności do 8 kg każda. Idealny by dojeżdżać do pracy! Mocne hamulce tarczowe Shimano Metrea zapewniają świetną siłę hamowania w ruchu miejskim.

Dla rowerzystów, którzy lubią styl retro przygotowaliśmy model CPTL RETRO ze skórzanym siodełkiem Brooks B17 Imperial i skórzaną owijką Brooks w tym samym kolorze. Opony WTB Horizon Road Plus dopełniają robiący wrażenie wygląd roweru. Te opony o dużej objętości pozwalają na wyjątkową trakcję i gładką jazdę po nierównej nawierzchni.

Ostatni, ale nie mniej ważny - CPTL jako ścigacz! W przeciwieństwie do swoich braci ta wersja radzi sobie zupełnie bez błotników i oświetlenia. Idealna dla minimalistów! Inna różnica: rozmiar kół. CPTL SPEED wyposażony jest w koła ROSE R THIRTY DISC rozmiaru 28“ podczas gdy dwie, pozostałe wersje toczą się na mniejszych kołach 27.5”. Większe koła zapewniają spokojniejszą jazdę i szybciej niosą Cię po asfaltowych drogach gdy tylko narzucisz sobie wyższe tempo.

We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

The new CPTL